Kategorie

Clear kryt na Samsung Galaxy Note 9 s vlastní fotkou

Pokud chcete oživit svůj Samsung Galaxy Note 9 tak by vás mohl zaujmout tento nevšední obal. Nyní máte možnost se podílet na jeho tvorbě. Můžete ho totiž potisknout vlastní fotografií, obrázkem nebo vymyšleným textem. Líbí se vám tento nápad, tak neváhejte. Kryt se stane důležitou součástí mobilu a zabrání jeho poškození. Vyrábí se z kvalitního gelového materiálu, který je příjemný na dotek.


Pomocí našeho programu si sami vytvoříte svůj nový obal. Fotografii se svým miláčkem, rodinkou nebo oblíbeným obrázkem nahrajte. Díky náhledu s ním můžete více pracovat. Je potřeba brát v potaz otvor pro fotoaparát, který obrázek nepřekryje. Tisk je vysoce kvalitní a garantujeme doživotní záruku na každý nátisk.

Barva dle motivu
Barva obvodu obalu průhledná, čirá
Materiál pružný silikon, TPU
Záruka na potisk doživotní záruka
Model telefonu Galaxy Note 9

Vaši zásilku spolehlivě doručí přepravce DPD.


DPD:

- DPD Private


Cena za doručení je jednotná a to 99 Kč.

- - -

Upozornění! U objednávek krytu na mobil s vlastní fotkou nebo s vlastním návrhem, je nutno vždy zaplatit přes bankovní převod. Jedná se o autorské dílo a není možno tento obal vrátit v rámci 14 dní lhůty.

- - -

Doba doručení od předání zásilky dopravci je zpravidla 24 hodin, ale jak sami víte, někdy se mohou stát neočekávané věci a váš balíček nabere na zpoždění. Za zpoždění odpovídá přepravce.

Potřebujete pomoci s návrhem vlastního obalu na mobil? Rádi vám pomůžeme a poradíme. Využijte naší služby a obal s vlastním návrhem pro vás graficky připravíme. Na mail nám zašlete jen podklady, řeknete nám představu a o zbytek se postaráme. Cena grafického návrhu a realizace je 200 Kč s DPH.

- - -

Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 777 019 341 nebo na mailu info@futralovna.cz

 DŮLEŽITÉ DOPORUČENÍ A UPOZORNĚNÍ!

Fantazii se meze nekladou, ale myslete na to, že na některé obrázky, fotky a díla jsou potřebná autorská práva. Použitím fotografie či díla zaručujete a tím potvrzujete, že máte souhlas a autorská práva k šíření dané fotografie nebo díla. Děkujeme, věříme tak, že nedojde k žádným sporným situacím.

Máme rádi kvalitní věci a za našimi kryty a obaly na mobil si stojíme!

Dle zákona je na všechno naše zbožíčko standardní záruka 24 měsíců a co se týče krytů s vlastním potiskem, tak zde poskytujeme DOŽIVOTNÍ GARANCI. Nezbláznili jsme se? Kdepak!


Co te tedy pro mě jako zákazníka znamená? Co se stane, když přeci jenom potisk obalu praskne? Jednoduché, s politováním nám ho zašlete a připravíme pro Vás zcela nový. Jako fakt, žádný háček! Samozřejmě, pokud obal s vlastním potiskem necháte napospas rozzuřené andulce, s tím se nedá nic dělat a v tu chvíli si musíte pořídit nový obal na mobil za své.

Upozornění! Doživotní garance platí pro tisk jako takový, nikoliv pro mechanické poškození obalu a mechanické poškožení tisku.


Věříme však, že budete maximálně spokojeni a budete s námi šířit radost, kterou máme z každého krytu s vlastní fotkou, který pro Vás připravíme. V tento moment už nejde jen o pouhý obal na mobil..Produktové obrázky pro Vás vždy připravujeme a vybíráme co nejpečlivěji, abyste měli co nejreálnější představu o daném produktu. Ale..


Určitě jste již párkrát zažili, že jste si objednali zboží a dorazilo Vám v jiném odstínu barvy, než jste viděli na svém monitoru či telefonu. Věřte, že se Vás nezsnažíme mýlit ani uvádět do rozpaků vedoucích ke vzteku. Problém tkví v nastavení barev zobrazovacího zařízení. Stačí mít na mobilním telefonu nastavený filtr modrého světla nebo mít nastavený individuální profil zobrazení očí a hra barev začíná.


Ve své podstatě není možné přesnou barevnost zobrazit oproti reálné barvě produktu. Vždy se k ní snažíme přiblížit, ale 100% barvu uvidí až Vaše oči a Vaše smysly. Mějte to tedy vždy na paměti, a když s barevností nebudete spokojeni, produkt nám můžete do 14 dní vrátit, pokud se nejedná o dílo na zakázku.


Děkujeme za vzájemné pochopení


Parametry
Barva dle motivu
Barva obvodu obalu průhledná, čirá
Materiál pružný silikon, TPU
Záruka na potisk doživotní záruka
Model telefonu Galaxy Note 9