Kategorie

Clear kryt na Xiaomi Redmi 6 s vlastní fotkou

Přemýšlíte, že si pořídíte nový obal pro svůj Xiaomi Redmi 6 a chcete, aby byl něčím zajímavý? Zaujala by vás možnost, vytvořit si kryt s vlastní fotografií, obrázkem nebo vymyšleným textem? Fantazii se meze nekladou. To vše vám nyní nabízíme. Tento kryt se stane důležitou součástí vašeho mobilu a ochrání ho proti poškození. Je vyroben z kvalitního gelového materiálu, díky kterému je lehký a příjemný na dotek.


Pomocí našeho programu si sami vytvoříte svůj nový obal. Fotografii se svým miláčkem, rodinkou nebo oblíbeným obrázkem nahrajte. Díky náhledu s ním můžete více pracovat. Je potřeba brát v potaz otvor pro fotoaparát, který obrázek nepřekryje. Tisk je vysoce kvalitní a garantujeme doživotní záruku na každý nátisk.

Barva dle motivu
Barva obvodu obalu průhledná, čirá
Materiál pružný silikon, TPU
Záruka na potisk doživotní záruka
Model telefonu Xiaomi Redmi 6

Vaši zásilku spolehlivě doručí přepravce DPD.


DPD:

- DPD Private


Cena za doručení je jednotná a to 99 Kč.

- - -

Upozornění! U objednávek krytu na mobil s vlastní fotkou nebo s vlastním návrhem, je nutno vždy zaplatit přes bankovní převod. Jedná se o autorské dílo a není možno tento obal vrátit v rámci 14 dní lhůty.

- - -

Doba doručení od předání zásilky dopravci je zpravidla 24 hodin, ale jak sami víte, někdy se mohou stát neočekávané věci a váš balíček nabere na zpoždění. Za zpoždění odpovídá přepravce.

Potřebujete pomoci s návrhem vlastního obalu na mobil? Rádi vám pomůžeme a poradíme. Využijte naší služby a obal s vlastním návrhem pro vás graficky připravíme. Na mail nám zašlete jen podklady, řeknete nám představu a o zbytek se postaráme. Cena grafického návrhu a realizace je 200 Kč s DPH.

- - -

Kontaktujte nás na telefonním čísle +420 777 019 341 nebo na mailu info@futralovna.cz

 DŮLEŽITÉ DOPORUČENÍ A UPOZORNĚNÍ!

Fantazii se meze nekladou, ale myslete na to, že na některé obrázky, fotky a díla jsou potřebná autorská práva. Použitím fotografie či díla zaručujete a tím potvrzujete, že máte souhlas a autorská práva k šíření dané fotografie nebo díla. Děkujeme, věříme tak, že nedojde k žádným sporným situacím.

Máme rádi kvalitní věci a za našimi kryty a obaly na mobil si stojíme!

Dle zákona je na všechno naše zbožíčko standardní záruka 24 měsíců a co se týče krytů s vlastním potiskem, tak zde poskytujeme DOŽIVOTNÍ GARANCI. Nezbláznili jsme se? Kdepak!


Co te tedy pro mě jako zákazníka znamená? Co se stane, když přeci jenom potisk obalu praskne? Jednoduché, s politováním nám ho zašlete a připravíme pro Vás zcela nový. Jako fakt, žádný háček! Samozřejmě, pokud obal s vlastním potiskem necháte napospas rozzuřené andulce, s tím se nedá nic dělat a v tu chvíli si musíte pořídit nový obal na mobil za své.

Upozornění! Doživotní garance platí pro tisk jako takový, nikoliv pro mechanické poškození obalu a mechanické poškožení tisku.


Věříme však, že budete maximálně spokojeni a budete s námi šířit radost, kterou máme z každého krytu s vlastní fotkou, který pro Vás připravíme. V tento moment už nejde jen o pouhý obal na mobil..Produktové obrázky pro Vás vždy připravujeme a vybíráme co nejpečlivěji, abyste měli co nejreálnější představu o daném produktu. Ale..


Určitě jste již párkrát zažili, že jste si objednali zboží a dorazilo Vám v jiném odstínu barvy, než jste viděli na svém monitoru či telefonu. Věřte, že se Vás nezsnažíme mýlit ani uvádět do rozpaků vedoucích ke vzteku. Problém tkví v nastavení barev zobrazovacího zařízení. Stačí mít na mobilním telefonu nastavený filtr modrého světla nebo mít nastavený individuální profil zobrazení očí a hra barev začíná.


Ve své podstatě není možné přesnou barevnost zobrazit oproti reálné barvě produktu. Vždy se k ní snažíme přiblížit, ale 100% barvu uvidí až Vaše oči a Vaše smysly. Mějte to tedy vždy na paměti, a když s barevností nebudete spokojeni, produkt nám můžete do 14 dní vrátit, pokud se nejedná o dílo na zakázku.


Děkujeme za vzájemné pochopení


Parametry
Barva dle motivu
Barva obvodu obalu průhledná, čirá
Materiál pružný silikon, TPU
Záruka na potisk doživotní záruka
Model telefonu Xiaomi Redmi 6