Kategorie
Kategorie

Clear obal s vlastní fotkou na Xiaomi Redmi Go

589 Kč

Dostupnost: Skladem

Cena bez DPH: 487 Kč

Obal na Xiaomi Redmi Go, který budete mít jen vy. Zajímá vás jak je to možné? My vám totiž nabízíme možnost potisknout ho vlastní oblíbenou fotografií, obrázkem nebo třeba vtipným textem, Líbí se vám to? No tak pojďme na to. Kryt se stane důležitou součástí mobilu a ochrání ho proti poškození zvenčí. Díky kvalitnímu gelovému materiálu, ze kterého se vyrábí není náročný na údržbu.

Pomocí našeho programu si sami vytvoříte svůj nový obal. Fotografii se svým miláčkem, rodinkou nebo oblíbeným obrázkem nahrajte. Díky náhledu s ním můžete více pracovat. Je potřeba brát v potaz otvor pro fotoaparát, který obrázek nepřekryje. Tisk je vysoce kvalitní a garantujeme doživotní záruku na každý nátisk.

Barva dle motivu
Barva obvodu obalu průhledná, čirá
Materiál pružný silikon, TPU
Záruka na potisk doživotní záruka
Model telefonu Xiaomi Redmi Go

Vaše zásilky spolehlivě doručí přepravce DPD.

Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout následující možnosti doručení:


DPD:

- DPD Private


Cena za doručení je jednotná a to 99 Kč. Cena doběrečného je jednotná a to 29 Kč.

- - -

Doba doručení od předání zásilky dopravci je zpravidla 24 hodin, ale jak sami víte, někdy se mohou stát neočekávané věci a váš balíček nabere na zpoždění. Za zpoždění odpovídá přepravce.

Známe to všichni a reklamacím se nevyhneme ani my. Ke každé reklamaci přistupujeme zodpovědně a s velkou mírou pochopení.

Pamatujme však na to, že obaly na mobil, knížkové pouzdra a další náš sortiment je určen na denní užívání a na každou věc sedne zoubek času. Pokud se Vám však nebude něco zdát, někde se objeví zákeřná dírka, hned nás kontaktujte a dáme to společně dohromady. Je v našem zájmu Vaše maximální spokojenost.

- - -

Odkaz na reklamační formulář - ZDE

Odkaz na formulář pro odstoupení - ZDE


Máme rádi kvalitní věci a za našimi kryty a obaly na mobil si stojíme!

Dle zákona je na všechno zboží standardní záruka 24 měsíců a co se týče krytů s potiskem od nás, tedy od společnosti czech futral s.r.o., poskytujeme DOŽIVOTNÍ GARANCI. Nezbláznili jsme se? Kdepak!


Co te tedy pro mě jako zákazníka znamená? Co se stane, když přeci jenom potisk obalu praskne? Jednoduché, s politováním nám ho zašlete a připravíme pro Vás zcela nový. Jako fakt, žádný háček! Samozřejmě, pokud obal s vlastním potiskem necháte napospas rozzuřené andulce, s tím se nedá nic dělat a v tu chvíli si musíte pořídit nový obal na mobil za své.

Upozornění! Doživotní garance platí pro tisk jako takový, nikoliv pro mechanické poškození obalu a mechanické poškožení tisku.


Produktové obrázky pro Vás vždy připravujeme a vybíráme co nejpečlivěji, abyste měli co nejreálnější představu o daném produktu. Ale..


Určitě jste již párkrát zažili, že jste si objednali zboží a dorazilo Vám v jiném odstínu barvy, než jste viděli na svém monitoru či telefonu. Věřte, že se Vás nezsnažíme mýlit ani uvádět do rozpaků vedoucích ke vzteku. Problém tkví v nastavení barev zobrazovacího zařízení. Stačí mít na mobilním telefonu nastavený filtr modrého světla nebo mít nastavený individuální profil zobrazení očí a hra barev začíná.


Ve své podstatě není možné přesnou barevnost zobrazit oproti reálné barvě produktu. Vždy se k ní snažíme přiblížit, ale 100% barvu uvidí až Vaše oči a Vaše smysly. Mějte to tedy vždy na paměti, a když s barevností nebudete spokojeni, produkt nám můžete do 14 dní vrátit, pokud se nejedná o dílo na zakázku.


Děkujeme za vzájemné pochopení