Kategorie
Kategorie

Edice Charlie Greenberg florbalový obal na Honor 7A


Vyberte motiv

399 Kč

Výrobce:czech futral s.r.o.
Dostupnost: Skladem

Cena bez DPH: 330 Kč

Jedinečné kryty na mobil z edice Charlieho Greenberga jsou vždy vyráběny na základě dokončené objednávky. Jedná se tedy o dílo na zakázku a není možno zde uplatnit vrácení zboží do 14 dnů.
Prosíme o důkladnou kontrolu výběru modelu telefonu, na který je kryt z edice Charlie Greenberg, protože kryt nebude možné vyměnit.
Děkujeme za pochopení a věříme, že budete maximálně spokojeni s těmito úžasnými kryty na motivy Charlieho.


Autor edice Charlie Greenberg
Barva dle motivu
Materiál pružný silikon
Výrobce telefonu Honor
Model telefonu Honor 7A
Vyrobeno Česká republika

Vaše zásilky spolehlivě doručí přepravce DPD.

Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout následující možnosti doručení:


DPD:

- DPD Private


Cena za doručení je jednotná a to 99 Kč. Cena doběrečného je jednotná a to 29 Kč.

- - -

Doba doručení od předání zásilky dopravci je zpravidla 24 hodin, ale jak sami víte, někdy se mohou stát neočekávané věci a váš balíček nabere na zpoždění. Za zpoždění odpovídá přepravce.

Známe to všichni a reklamacím se nevyhneme ani my. Ke každé reklamaci přistupujeme zodpovědně a s velkou mírou pochopení.

Pamatujme však na to, že obaly na mobil, knížkové pouzdra a další náš sortiment je určen na denní užívání a na každou věc sedne zoubek času. Pokud se Vám však nebude něco zdát, někde se objeví zákeřná dírka, hned nás kontaktujte a dáme to společně dohromady. Je v našem zájmu Vaše maximální spokojenost.

- - -

Odkaz na reklamační formulář - ZDE

Odkaz na formulář pro odstoupení - ZDE


Máme rádi kvalitní věci a za našimi kryty a obaly na mobil si stojíme!

Dle zákona je na všechno zboží standardní záruka 24 měsíců a co se týče krytů s potiskem od nás, tedy od společnosti czech futral s.r.o., poskytujeme DOŽIVOTNÍ GARANCI. Nezbláznili jsme se? Kdepak!


Co te tedy pro mě jako zákazníka znamená? Co se stane, když přeci jenom potisk obalu praskne? Jednoduché, s politováním nám ho zašlete a připravíme pro Vás zcela nový. Jako fakt, žádný háček! Samozřejmě, pokud obal s vlastním potiskem necháte napospas rozzuřené andulce, s tím se nedá nic dělat a v tu chvíli si musíte pořídit nový obal na mobil za své.

Upozornění! Doživotní garance platí pro tisk jako takový, nikoliv pro mechanické poškození obalu a mechanické poškožení tisku.


Produktové obrázky pro Vás vždy připravujeme a vybíráme co nejpečlivěji, abyste měli co nejreálnější představu o daném produktu. Ale..


Určitě jste již párkrát zažili, že jste si objednali zboží a dorazilo Vám v jiném odstínu barvy, než jste viděli na svém monitoru či telefonu. Věřte, že se Vás nezsnažíme mýlit ani uvádět do rozpaků vedoucích ke vzteku. Problém tkví v nastavení barev zobrazovacího zařízení. Stačí mít na mobilním telefonu nastavený filtr modrého světla nebo mít nastavený individuální profil zobrazení očí a hra barev začíná.


Ve své podstatě není možné přesnou barevnost zobrazit oproti reálné barvě produktu. Vždy se k ní snažíme přiblížit, ale 100% barvu uvidí až Vaše oči a Vaše smysly. Mějte to tedy vždy na paměti, a když s barevností nebudete spokojeni, produkt nám můžete do 14 dní vrátit, pokud se nejedná o dílo na zakázku.


Děkujeme za vzájemné pochopení