Kategorie
Kategorie

Simple knížkové pouzdro na Samsung Galaxy J6 Plus - bílé

Varianty produktu

349 Kč

Dostupnost: Skladem

Cena bez DPH: 288 Kč

Zajímavé knížkové pouzdro v bílé barvě, díky kterému bude zajištěna maximální ochrana telefonu. Je vhodné pro Samsung Galaxy J6 Plus a zajistí bezpečí všech částí mobilu. Vyrábí se z umělé kůže. Ta je hladká a příjemná na dotek. Uvnitř jsou čtyři přihrádky, do kterých se vám vlezou doklady, bankovky nebo jiné drobnosti. K uchycení přístroje slouží silikonová kapsa. Z obalu lze vytvořit stojánek a proti nechtěnému otevření disponuje magnetickým zapínáním.

Barva bílá
Funkce stojánku ano
Materiál PU kůže, pružný silikon
Zapínání magnetické
Model telefonu Galaxy J6 Plus

Vaše zásilky spolehlivě doručí přepravce DPD.

Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout následující možnosti doručení:


DPD:

- DPD Private


Cena za doručení je jednotná a to 99 Kč. Cena doběrečného je jednotná a to 29 Kč.

- - -

Doba doručení od předání zásilky dopravci je zpravidla 24 hodin, ale jak sami víte, někdy se mohou stát neočekávané věci a váš balíček nabere na zpoždění. Za zpoždění odpovídá přepravce.

Známe to všichni a reklamacím se nevyhneme ani my. Ke každé reklamaci přistupujeme zodpovědně a s velkou mírou pochopení.

Pamatujme však na to, že obaly na mobil, knížkové pouzdra a další náš sortiment je určen na denní užívání a na každou věc sedne zoubek času. Pokud se Vám však nebude něco zdát, někde se objeví zákeřná dírka, hned nás kontaktujte a dáme to společně dohromady. Je v našem zájmu Vaše maximální spokojenost.

- - -

Odkaz na reklamační formulář - ZDE

Odkaz na formulář pro odstoupení - ZDE


Máme rádi kvalitní věci a za našimi kryty a obaly na mobil si stojíme!

Dle zákona je na všechno zboží standardní záruka 24 měsíců a co se týče krytů s potiskem od nás, tedy od společnosti czech futral s.r.o., poskytujeme DOŽIVOTNÍ GARANCI. Nezbláznili jsme se? Kdepak!


Co te tedy pro mě jako zákazníka znamená? Co se stane, když přeci jenom potisk obalu praskne? Jednoduché, s politováním nám ho zašlete a připravíme pro Vás zcela nový. Jako fakt, žádný háček! Samozřejmě, pokud obal s vlastním potiskem necháte napospas rozzuřené andulce, s tím se nedá nic dělat a v tu chvíli si musíte pořídit nový obal na mobil za své.

Upozornění! Doživotní garance platí pro tisk jako takový, nikoliv pro mechanické poškození obalu a mechanické poškožení tisku.


Produktové obrázky pro Vás vždy připravujeme a vybíráme co nejpečlivěji, abyste měli co nejreálnější představu o daném produktu. Ale..


Určitě jste již párkrát zažili, že jste si objednali zboží a dorazilo Vám v jiném odstínu barvy, než jste viděli na svém monitoru či telefonu. Věřte, že se Vás nezsnažíme mýlit ani uvádět do rozpaků vedoucích ke vzteku. Problém tkví v nastavení barev zobrazovacího zařízení. Stačí mít na mobilním telefonu nastavený filtr modrého světla nebo mít nastavený individuální profil zobrazení očí a hra barev začíná.


Ve své podstatě není možné přesnou barevnost zobrazit oproti reálné barvě produktu. Vždy se k ní snažíme přiblížit, ale 100% barvu uvidí až Vaše oči a Vaše smysly. Mějte to tedy vždy na paměti, a když s barevností nebudete spokojeni, produkt nám můžete do 14 dní vrátit, pokud se nejedná o dílo na zakázku.


Děkujeme za vzájemné pochopení