Kategorie
Kategorie

Stones koženkový kryt na iPhone X/Xs - černý

Varianty produktu

299 Kč

Výrobce:czech futral s.r.o.
Dostupnost: Skladem

Cena bez DPH: 247 Kč

Barva

černá, metalická

Materiál PU kůže
Materiál obvodu

pružný silikon

Model telefonu iPhone X, iPhone Xs

Vaše zásilky spolehlivě doručí přepravce DPD.

Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout následující možnosti doručení:


DPD:

- DPD Private


Cena za doručení je jednotná a to 99 Kč. Cena doběrečného je jednotná a to 29 Kč.

- - -

Doba doručení od předání zásilky dopravci je zpravidla 24 hodin, ale jak sami víte, někdy se mohou stát neočekávané věci a váš balíček nabere na zpoždění. Za zpoždění odpovídá přepravce.

Známe to všichni a reklamacím se nevyhneme ani my. Ke každé reklamaci přistupujeme zodpovědně a s velkou mírou pochopení.

Pamatujme však na to, že obaly na mobil, knížkové pouzdra a další náš sortiment je určen na denní užívání a na každou věc sedne zoubek času. Pokud se Vám však nebude něco zdát, někde se objeví zákeřná dírka, hned nás kontaktujte a dáme to společně dohromady. Je v našem zájmu Vaše maximální spokojenost.

- - -

Odkaz na reklamační formulář - ZDE

Odkaz na formulář pro odstoupení - ZDE


Produktové obrázky pro Vás vždy připravujeme a vybíráme co nejpečlivěji, abyste měli co nejreálnější představu o daném produktu. Ale..


Určitě jste již párkrát zažili, že jste si objednali zboží a dorazilo Vám v jiném odstínu barvy, než jste viděli na svém monitoru či telefonu. Věřte, že se Vás nezsnažíme mýlit ani uvádět do rozpaků vedoucích ke vzteku. Problém tkví v nastavení barev zobrazovacího zařízení. Stačí mít na mobilním telefonu nastavený filtr modrého světla nebo mít nastavený individuální profil zobrazení očí a hra barev začíná.


Ve své podstatě není možné přesnou barevnost zobrazit oproti reálné barvě produktu. Vždy se k ní snažíme přiblížit, ale 100% barvu uvidí až Vaše oči a Vaše smysly. Mějte to tedy vždy na paměti, a když s barevností nebudete spokojeni, produkt nám můžete do 14 dní vrátit, pokud se nejedná o dílo na zakázku.


Děkujeme za vzájemné pochopení